Spektakle

ZOBACZ WSZYSTKIE

Tańczący z myślami - Rafał Rutkowski w stand-up comedy

Po czterech latach od premiery one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi", Rutkowski znowu schodzi do piwnicy na Chłodnej 25. Tym razem powraca z klasyczną stand-up comedy. "Tańczący z myślami" to jeden dzień z życia Rafała Rutkowskiego, opisany przez Adama Gawędę. Tekst niepoprawny, ostry, szczery, a przede wszystkim szatańsko zabawny.

Rutkowski i Gawęda mówią: „Stworzyliśmy pierwszy polski stand-up oparty na regułach, bez których nie istnieje prawdziwa komunikacja: nasze wypowiedzi są szczere i osobiste, nie musimy udawać i zmyślać, żeby rozbawiać ludzi - samo życie dostarcza dostatecznie dużo tematów i nie musimy ich kolorować. Absurd i ironia doskonale się dzisiaj mają bez pomocy kabaretowych trików. Nasza wypowiedź ma trwać dłużej niż śmiech po niej. Dlatego Rafał nie przebiera się za idiotę, a Adam nie przebiera w słowach. Nie istnieją dla nas tematy tabu, ale istnieje dobry smak. Dlatego obnażamy wszystkich, a nie tylko niektórych.”

Chcesz wrócić do rzeczywistości, zobacz stand-up comedy „Tańczący z myślami”. Przyjdź, przekonaj się, wykryj fałsz i pierwszy rzuć kamieniem (kamienie owinięte w stuzłotówki do nabycia przed występem za sto trzydzieści).

Premiera: 13 sierpnia na Chłodnej 25.

Rezerwacja biletów:

komedia@chlodna25.pl

Proszę podać nazwisko, ilość biletów oraz nr telefonu. Odbiór biletów w kasie Chłodnej 25 przed spektaklem.

 

Przeczytaj artykuł z Gazety Wyborczej:
gazeta_wyborcza_stoleczna_2012_07_23_komedia_to_matematyka__pdf_k.pdf

 

 


ZOBACZ WSZYSTKIE

POPRZEDNI

Kubuś Fatalista i jego pan

Powiastkę filozoficzną „Kubuś Fatalista i jego pan” Denis Diderot napisał w 1773 roku. Pan i jego sługa, nie śpiesząc się,...

NASTĘPNY

Ojciec polski, one-man show Rafała Rutkowskiego

Po sukcesie kultowego one-man show „To nie jest kraj dla wielkich ludzi”, prezentowanego w piwnicy klubokawiarni Chłodna 25, duet...

Partnerzy